Ugras Dental

MANAGEMENT

Doktor Coskun Ugras Genel Müdür ve CEO
Doktor Ilknur Ugras Genel Koordinatör

Ugras Dental

OUR EXPERT, PHYSICIANS

Selahattin Alp Bozdoğan

DİŞ HEKİMİ VE HEKİM

2020 Ataturk Üniversitesi Mezunu

Doktorumuz, Kahramanmaraş ili Elbistan ilçesinde dünyaya gelmistir.  Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Özellikle İmplantoloji, Periodontal Cerrahi ,Çene Cerrahisi , Estetik Diş Hekimliği , Gülüş Tasarımı ,Botoks ve  Ortodonti alanlarında özel bilgi ve uzmanlığa sahiptir. Son tedavileri takip ederek bilgi ve becerilerini yenilemektedir.


Selahattin Alp Bozdoğan

Sina Göksuçukur

DİŞ HEKİMİ VE HEKİM

Çukurova Üniversitesi Mezunu

Doktorumuz Ankara da doğup Adana'da büyümüştür. Çukurova Diş Hekimliği Fakültesi'nden mezun olmuştur. Ortodonti, İmplant ve İmplant Üstü protezler, Gülüş Tasarımı, Dolgu-Botoks ve TME eklem ve kas problemleri ile ilgili alanlarda eğitim alıp kendisini geliştirmiş ve güncel bilgileri takip ederek kendimi yenilemektedir.


Sina Göksuçukur

Ezgi Cesur

DİŞ HEKİMİ VE HEKİM

Adnan Menderes Üniversitesi Mezunu

Doktorumuz Mersin ili Erdemli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmuştur. Özellikle Estetik Diş Hekimliği, Gülüş tasarımı, Botoks ve Genel Diş Tedavileri, Kanal Tedavisi, Çekim, Dolgu ve dişsiz hastalarda Total ve hareketli protetik restorasyonlar, Estetiğe Yönelik Full Mouth Kesim, İmplant Üstü Sabit Protezler ve Bleaching alanlarında uzmanlığa sahiptir.


Ezgi Cesur

Fatih Alper Eler

DİŞ HEKİMİ VE HEKİM

Pamukkale Üniversitesi Mezunu

Doktorumuz Rize ili Ardeşen ilçesinde dünyaya gelmiştir. Pamukkale Üniversitesi Diş hekimliği fakültesinden mezun olmuştur.  Sabit protezler (zirkonyum,monolitik zirkonyum, implant üstü protezler, emax) gülüş tasarımı ve estetik diş hekimliği konularında özel bilgi ve uzmanlığa sahiptir. Diş hekimliği alanındaki güncel tedavileri takip ederek bilgi ve becerilerini yenilemektir.


Fatih Alper Eler

Halime Korkmaz

DİŞ HEKİMİ VE HEKİM

2019 Dicle Üniversitesi Mezunu

Doktorumuz Dicle Üniversitesinden 2019 yılında mezun olmuştur. Özellikle, implantoloji periodontal cerrahi, çene cerrahisi, estetik diş hekimliği, botoks dermal dolgular , gülüş tasarımı alanlarında yeterli bilgi ve donanıma sahiptir. Aynı zamanda sabit protezler, implant üstü protezler, hareketli protezlerle ilgili bütün tedavileri eksiksiz yapıyor. Güncel diş hekimliği uygulamaları yakından takip ederek bu konularda katıldığı kurslar ve aldığı sertifikalarla kliniğimizde hizmet veriyor.


Halime Korkmaz

Cihan Yıldırımkaya

DİŞ HEKİMİ VE HEKİM

Girne Üniversitesi Mezunu

Doktorumuz Ankara ili Altındağ ilçesinde dünyaya gelmiştir. Girne üniversitesi Diş hekimliği fakültesinden mezun olmuştur. Gülüş tasarımı, implant üstü protez tedavileri, estetik diş hekimliği özel ilgi ve uzmanlığa sahiptir. Diş hekimliğindeki gelişimleri takip edip kendini güncel tutmaktadır. Mesleğini severek ve kendini hep bir adım öteye taşıyarak icra etmektedir.


Cihan Yıldırımkaya

Ugras Dental

OUR REPRESENTATIVE

İngiltere Temsilcisi Iyleen İngiltere Temsilcisi
İngiltere & Polonya Temsilcisi Patricia Targan İngiltere & Polonya Temsilcisi
İrlanda Temsilcisi Anne Marie İrlanda Temsilcisi
İrlanda Temsilcisi Orlagh İrlanda Temsilcisi
Doctor Ayhan İnal İngiltere Temsilcisi