Doğrudan iletişime nasıl geçilir?

layout styles

Bizimle iletişime geçebilirsiniz;

Web sitelerimiz:  
    • dentistravelturkey.com veya ugrasdent.com
Sosyal medya hesaplarımız:  
    • @dentistravelturkey (Facebook / Instagram / Youtube)
Klinik telefonuna:  
    • +90 256 613 09 35
Whatsapp Destek: +90 552 618 09 35 e- mail:
  •  info@dentistravelturkey.com
Ücretsiz Teklif Alın

Müşteriler Dentist Travel Türkiye'deki profesyonel Uluslararası Hasta Danışmanı ekibi ile iletişime geçtikten sonra, tıbbi raporlarınız ve test sonuçlarınız varsa, diş hekimlerimiz tarafından müşterilerin verdiği kişisel bilgiler doğrultusunda tıbbi değerlendirmeler yapılır, böylece gerekli tedavi planı ve fiyat belirlenir ve en kısa sürede onlarla paylaşılır.


Türkiye'ye varış

style switcher

Birçok ülkeden İzmir havalimanına düzenli direkt uçuşlar bulunmaktadır. Sizi İzmir Havalimanı'ndan alıyoruz ve yaklaşık 1 saat içinde kliniğimizin bulunduğu Kuşadası'nın merkezine varıyoruz. Otelinizi birlikte ayarladıysak, check-in'inizi yapmak için size eşlik ediyoruz.

Ücretsiz Karşılama ve Konaklama Hizmeti

Hastalarımızın konaklama talepleri varsa; Uluslararası hasta temsilcilerimize bilgi verildikten sonra kliniğimize yakın anlaşmalı otellerimizden rezervasyonunuz tarafımızca yapılacaktır. Müşteriler Türkiye'ye geldiğinde müşteri ile aynı dili konuşan temsilcimiz onları karşılar ve tedavi süresince kalacakları kliniğimize veya otelimize VIP araç ile transferleriniz gerçekleştirilir.


Tedaviye Başlayın

layout styles

Kliniğimize ilk geldiğinizde, iletişim bilgileri ve olası tıbbi geçmişe sahip olmak için (yasal olarak gerekli olan) bir hasta anamnez formu doldurmanızı rica ederiz. Ağzınızın röntgeni çekilecek ve ardından diş hekimlerimize danışılacaktır. Ardından tedaviniz planlandığı gibi başlar.

Tedavinizi ve Tatilinizi aynı anda planlayın!

Kuşadası'nda tatilinizi ve tedavinizi aynı anda yapma imkanı sunuyoruz; Birbirinden güzel kumsalları, doğal ve tarihi güzellikleri ile Türkiye'nin en çekici Tatil şehirlerinden biridir. Tedavinizi tamamlarken Kuşadası'nın güzel kumsallarının,lüks otellerinin,geleneksel yemeklerinin ve Türk gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Unutmayın; Yolculuk biter, gülüşünüz kalır.

  ????